Když se region rozhodne podporovat technické a digitální vzdělávání v MŠa ZŠ

Datum: Autor/autoři: Tereza Plundrová Rubrika: Představujeme

V oblasti Kolínska, se díky práci organizací MAS Podlipansko a MAS Zálabí, které tu působí, a za podpory města Kolín již několikátým rokem daří podporovat regionální vzdělávání v rámci projektu Místní akční plán vzdělávání. Jednou z jeho největších aktivit je podpora polytechnického a následně digitálního vzdělávání u předškoláků a dětí mladšího školního věku, a to formou programů Malá technická univerzita a Malá digitální univerzita (DIGI bez DIGI).