Nabídka a předplatné

Řízení školy (webová aplikace) vám je v každém okamžiku připraveno poskytnout informace, které pomohou vyřešit situaci v oblasti řízení, vedení a provozu všech typů škol a školských zařízení.

V nabídce časopisů redakce Řízení školy najdete časopisy Řízení školy a jeho speciály (pro ZUŠ, školní jídelny, mateřské školy a družiny), Učitelský měsíčník, Školní poradenství v praxi.

rsk_tistene_knihy

Tištěné knihy a e-knihy Smarteca

Vydáváme především publikace pro řízení a vedení školy, ale občas "vyplníme" mezeru na trhu netypickou publikací jako je např. Fíovo čtení apod.

Každý říjen pořádáme odbornou konferenci Škola jako místo setkávání.

Naše další produkty

Potřebujete učitele fyziky, vzdělat sebe s vé kolegy podle DVPP, nebo ukázat rodičům, že jsou u vás vítáni? S těmito věcmi vám umí pomoci jedna z našich specializovaných aplikací.

rsk_edujob

EDUjob

Portál pracovních nabídek pro ředitele, učitele a další, bez kterých se vzdělávání neobejde.

Prohlédněte si nabídky práce ještě dnes.

rsk_dvpp

DVPP

Vzdělávací akce akreditované v programu dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků.

Prohlédněte si nabídku aktuálních vzdělávacích akcí.

rsk_rodice_Vitani

Rodiče vítáni

Zavedenou značkou Rodiče vítáni se mohou na svých dveřích pyšnit všechny školy, které jsou vstřícné při komunikaci s rodiči.

Certifikujte svou školu vyplněním formuláře.