SKŘ - je potřeba uvažovat v kontextu 22. století

Vydáno: 1 minuta čtení

Na těchto stránkách se pravidelně setkáváme s osobnostmi, které v současné době reprezentují Stálou konferenci ředitelů (SKŘ). Ta vznikla v rámci projektu SYPO – NPI ČR a jejími členy jsou zkušení ředitelé škol, představitelé MŠMT, OPŘO, VŠ, zřizovatelů škol a odborné veřejnosti. Členkou SKŘ (Sekce základních škol) je i ředitelka ZŠ Německo-českého porozumění a gymnázia Thomase Manna (GTM) v Praze 8 paní Mgr. Zuzana Svobodová, Ph.D., DBA.

SKŘ – je potřeba uvažovat v kontextu 22. století
Jiří
Stárek
předseda Stálé konference ředitelů a ředitel ZUŠ Hostivař.
Jste ředitelem školy a potřebujete pomoc v metodické oblasti?
V každém kraji máme síť odborníků, kteří vám můžou být nápomocní. Kontaktujte členy metodických kabinetů právě ve vašem kraji.
Máte ve škole začínajícího učitele a chcete, aby se stal co nejdříve platným členem vašeho sboru?
Využijte naše materiály, e-learningy nebo webináře pro začínající a uvádějící učitele i pro vedení školy, které vznikly ve spolupráci s učiteli i řediteli.