Rok 2020 uspíšil digitalizaci, dlouhodobé problémy ale zůstávají. Audit EDUin představuje pět klíčových témat za uplynulý rok

Datum: Autor/autoři: Štěpán Kment , Pavla Lioliasová Rubrika: Informujeme

Dění v roce 2020 ve vzdělávacím systému už tradičně shrnuje a hodnotí Audit vzdělávacího systému, který od roku 2014 vydává organizace EDUin. Soubor textů se zabývá tím, jak vzdělávací systém naplňuje své cíle ve vybraných oblastech. Pět klíčových témat roku 2020 je zpracovaných formou analýzy, hledáme ale i cesty k řešení aktuálních výzev.