Mysleme na to, že konečným příjemcem DVPP je žák

Datum: Autor/autoři: Mgr. Luboš Lisner , Monika Šimonová Rubrika: Vzdělávání

Projekt Systém podpory profesního rozvoje učitelů a ředitelů (SYPO) realizovaný Národním pedagogickým institutem (NPI) přináší přímou podporu pedagogům, a to nejen těm zkušeným, ale i začínajícím a dále pedagogům ve vedení škol. Mezi nejvýznamnější formy přímé podpory patří například metodické kabinety, workshopy a webináře, podpora škol se začínajícími učiteli nebo nejrůznější odborné konference a odborné panely. Na financování projektu SYPO se podílí EU.