Agemanagement jako smysluplná strategie vedení lidí. 4. část - Na čem záleží lidem ve středním věku?

Vydáno: 5 minut čtení

V minulé části našeho seriálu jsme zpovídaly začínající kolegyně a kolegy ve věku do třiceti let. Dnes pozveme do Domu pracovní schopnosti kolegyně a kolegy zkušenější, ve věku mezi třiceti a padesáti pěti lety. Jak si právě oni užívají život v jednotlivých patrech, zjistíme prostřednictvím následujících otázek. Tentokrát jsme se ptaly celkem sedmi učitelů, pěti kolegyň a dvou kolegů, a opět jsme je sjednotily do jedné osoby (vzhledem k zastoupení zpovídaných osob je to žena). Jak se jí tedy v Domě pracovní schopnosti bydlí?

Agemanagement jako smysluplná strategie vedení lidí
4. část – Na čem záleží lidem ve středním věku?
Mgr.
Irena