Kdy jste naposled uklízeli ve spíži?

Vydáno: 12 minut čtení

Ať už vyučujete svůj předmět, poskytujete výchovné poradenství, vedete třídu, děláte prevenci či psychologické konzultace, nebo vedete pedagogický sbor, moc dobře nejspíš víte, že škola umí být radostné, ale i drsné místo.

Kdy jste naposled uklízeli ve spíži?
Mgr.
Dominika
Šinaľová
DiS.
psycholožka v organizaci Nevypusť duši, psychoterapeutka ve výcviku
*
Opakovaně se vám stává, že v noci nespíte a přemýšlíte o práci a o tom, co vám kdo řekl?
*
Opakuje se situace, že si toho naberete moc, pomáháte s přípravou mimoškolních akcí a pak nestíháte dodělávat administrativu?
*
Zažíváte v práci časté konflikty s vedením, svými podřízenými nebo dalšími kolegy a chcete prozkoumat, zda to lze dělat i jinak?
*
Máte starosti o ohroženého žáka nebo žákyni a nevíte, jak to řešit a na koho se obrátit?
*
Nacházíte se na křižovatce ohledně toho, jak učit jinak nebo zda vaše práce má vůbec