Celotáborové hry fungují i ve třídě, říká učitelka z Uhlířských Janovic Lenka Kratochvílová

Vydáno: 7 minut čtení

Zdi její učebny zdobí štíty a přilbice, žáci celý rok bojují s krakenem a na přespávačce ve škole potkali bohyně. Na pozadí her se však učí spolupracovat, chápat souvislosti historie i tvořit. Celoroční tematické hry jsou jen jednou z neotřelých aktivit, kterými své žáky Lenka Kratochvílová motivuje. S touto prvostupňovou učitelkou ze ZŠ Uhlířské Janovice se zkrátka žáci nenudí.

Lucie
Römer
Eduzměna
Jak se cítí Lenka Kratochvílová, učitelka, na začátku školního roku?
Těším se. Přes léto se baterky vždy dobijí. A vloni se nám navíc podařilo uskutečnit mnoho aktivit, které by, doufejme, mohly pokračovat. Učitelé poprvé zata