Nový metodický materiál pro školy: Týrané, zneužívané a zanedbávané dítě ve škole - doporučené postupy pro pracovníky škol

Vydáno: 8 minut čtení

Začátkem roku 2024 vydala Nadace Sirius materiál Týrané, zneužívané a zanedbávané dítě ve škole – doporučené postupy pro pracovníky škol. Jedná se o praktickou příručku pro pracovníky škol (zejména pracovníky školního poradenského pracoviště), která se zabývá problematikou týrání, zneužívání, zanedbávání dítěte a násilí v blízkých vztazích. V souvislosti s ní vydalo MŠMT novou přílohu Metodického doporučení k primární prevenci rizikového chování Týrané, zneužívané a zanedbávané dítě ve škole – doporučené postupy pro pracovníky škol (č. j.: MSMT-3262/2024-1).

Nový metodický materiál pro školy: Týrané, zneužívané a zanedbávané dítě ve škole – doporučené postupy pro pracovníky škol
Mgr.
Kateřina
Blažková