Školství potřebuje stabilitu a předvídatelnost

Datum: Autor/autoři: Lucie Fialová Rubrika: Rozhovor

Iva Vávrová působí v ZŠ Skálova v Turnově pětatřicet let, posledních patnáct let také v roli zástupkyně ředitele. Ač sama češtinářka, loni byla efektivní podporou pedagogickému sboru ve chvíli, kdy škola zaváděla distanční výuku. Její kolegové i nadřízený na ní oceňují ale zejména to, že je tu vždy pro ně i pro žáky, kdykoli něco potřebují. Za svou oddanou práci získala v listopadu třetí místo v soutěži Zlatá karabina, kterou nakladatelství Wolters Kluwer uděluje právě zástupcům ředitele.