Hry o přírodě a s přírodou aneb když je venku hezky

Datum: Autor/autoři: Naděžda Kalábová Rubrika: Inovace a inspirace

S dětmi se vydáme do lesa mezi stromy a zahrajeme si na všímavé přírodovědce, kteří se často vydávají na cestu za poznáním, aby získali důležité informace o tom, co se v přírodě děje. Před samotnou činností si s dětmi povídáme o lese, co tam roste, jaká zvířata v něm žijí, povídáme si o životě nejrůznějších živočichů, o tom, jaké tam můžeme spatřit rostliny, co do přírody nepatří, jak šumí stromy, jaké brouky můžeme vidět na lesní cestičce...