Eduzměna: Učíme se ze zpětné vazby

Jedním z cílů Nadačního fondu Eduzměna je podpořit na Kutnohorsku rozvoj učících se organizací. Naše snahy primárně směřují k podpoře rozvoje škol jako učících se organizací, ale vzhledem k propojenosti jednotlivých aktérů, kteří ovlivňují vzdělávání, považujeme za důležité podporovat učící se prostředí napříč organizacemi, institucemi a partnery s důrazem právě na rozvoj škol. Jedná se o přístup, který velice komplexně pomáhá tomu, aby školy byly připravené na fungování v dynamickém a rychle se měnícím prostředí. Co si ale pod pojmem učící se organizace představit?

Eduzměna: Učíme se ze zpětné vazby
Marianna
Sršňová
Společnost pro kreativitu ve vzdělávání – odborný partner Nadačního fondu Eduzměna