Bez skutečné reformy vzdělávacího systému se v éře inovací neobejdeme

Vydáno: 8 minut čtení

Diskuze o návrhu reformy regionálního školství, který jsem prezentovala v rámci kulatého stolu v Poslanecké sněmovně, se rozhořela naplno. Spolu s klíčovými osobnostmi v oblasti vzdělávací politiky, učiteli, ekonomy i zástupci zaměstnavatelů a odborů jsme tento návrh důkladně probrali a hodnotili jeho možné dopady. V nebývale širokém kruhu odborníků jsme tak odstartovali otevřenou debatu o budoucí podobě českého vzdělávacího systému.

Bez skutečné reformy vzdělávacího systému se v éře inovací neobejdeme
Mgr.
Renáta
Zajíčková