Kamdu vzdělává a inspiruje praxí, pomáhá studentům najít svůj směr

Vydáno: 7 minut čtení

Již třetím rokem funguje studentský vzdělávací projekt Kamdu (donedávna s názvem KudyKampus), který pomáhá mladým lidem mezi 14 a 26 lety najít cestu v kariéře i v životě. Svou činnost realizuje především prostřednictvím jednodenních workshopů s profesionály z různých odvětví a konzultací s osobním koučem. Akademické vzdělávání chce doplňovat o inspiraci praxí, spolupráce se školami je pro něj proto velmi důležitá.

Kamdu vzdělává a inspiruje praxí, pomáhá studentům najít svůj směr
Šárka
Samková
Kamdu (donedávna KudyKampus)