K věci - umělecká díla z obyčejných věcí ve Veletržním paláci aneb Co je to "ready-made"

Vydáno: 6 minut čtení

Podpora kreativního učení umožněná Ministerstvem kultury ČR a Národním plánem obnovy svedla k téměř každotýdenní spolupráci muzejní pedagogy či galerijní edukátory s učiteli základních škol. Článek vedle shrnutí přínosů takové spolupráce nabízí i popis výukové jednotky (na cca 90 minut), který poskytne představu, jak výuka v galerii může probíhat, co může nabídnout. Snad vám bude inspirací, stejně jako vybrané lekce publikované v dalších měsících v rámci otevíraného seriálu.

K věci – umělecká díla z obyčejných věcí ve Veletržním paláci aneb Co je to „ready-made“
Mgr.
Eva
Bělinová