Nahlédněte do online světa teenagerů. Pomůže vám v tom nová výuková videohra DigiStories: Alex

Vydáno: 6 minut čtení

Telefony během vyučování, postávání před školou s mobily v ruce, nevyspalí žáci, kteří se přiznávají k tomu, že po nocích koukají na videa na sociálních sítích nebo hrají hry. Znáte tyhle situace ze své praxe? Chtěli byste, aby se vaše škola stala žákům poučeným průvodcem pro pohyb v online světě a vedla je ke zdravým návykům využívání digitálních technologií? Pomoci by vám mohla nová výuková videohra DigiStories: Alex od Jednoho světa na školách (JSNS), vzdělávacího programu organizace Člověk v tísni, a oceňovaného herního studia Charles Games.

Tereza
Knížková
mediální
koordinátorka programu Jeden svět na školách, Člověk v tísni