"Září udržitelné" se školními infocentry ÁMOS vision

V ÁMOS vision chceme, aby naše děti měly zářnou budoucnost. Proto byl obsah našeho vysílání na září ve znamení udržitelnosti. Na obrazovkách školních infocenter byly promítány informace o udržitelném rozvoji, globálních cílech nebo o správném způsobu, jak se zbavovat odpadu; dali jsme prostor i různým iniciativám (například Ukliďme Česko a festival Voda Moře Oceány). Chceme, aby Ámos nešetřil jen papír, čas a připínáčky, ale aby také žákům a studentům zprostředkovával pro život důležitá témata a vyzdvihoval skutečné hodnoty.

Na těchto tématech spolupracujeme s Asociací společenské odpovědnosti (A-CSR), Institutem cirkulární ekonomiky (INCIEN) a také s Ministerstvem životního prostředí ČR. To připravilo na září
videospot
, který představil nejen