Podpora začínajících učitelů

Vydáno: 1 minuta čtení

Národní institut pro další vzdělávání Vás srdečně zve na 3. ročník mezinárodní konference k profesnímu rozvoji pedagogických pracovníků.

Řízení školy onlineTématem letošního ročníku je podpora a vedení začínajících učitelů ve školách, jejich postavení ve školském systému a identifikace jejich potřeb.

30. 11. 2017 od 9.00 hodin Národní technická knihovna Praha 6 – Dejvice, Technická 2710/6

V plénu své příspvěvky představí významní tuzemští a zahraniční odborníci z praxe i akademické a státní sféry, kteří se zabývají profesním rozvojem pedagogů. Součástí konference bude i panelová diskuse k podobě a nastavení adaptačního procesu učitele a k budoucnosti profesní podpory pedagogických pracovníků, a to jak v rámci pregraduálního vzdělávání, tak především v období jejich praktického působení ve školách.

Přihlášení: konference.nidv.cz

Program naleznete níže v přiloženém dokumentu: