Řízení školy online - už není Magistr

Vydáno: 1 minuta čtení

Na přání vás, našich milých zákazníků, jsme od září přejmenovali naši webovou aplikaci Magistr na Řízení školy online.

Tento tradiční název našeho nejčtenějšího časopisu se natolik prosadil, že jsme mu dali místo i v online světě.

Nezměnili jsme jen název, pojďte si vyzkoušet novou verzi. Stávající uživatelé se přihlásí stejně jako doposud. Noví zájemci se mohou zaregistrovat na online.rizeniskoly.cz.

V Řízení školy online si již nyní můžete vyzkoušet

• Přehlednější pracovní situace
  • Utříděné legislativní novinky
  • Sdílet články všemi dostupnými způsoby
  • Prohlédnout si práci naší redakce i naší společnosti Wolters Kluwer ČR, a. s., prostřednictvím sociálních sítí
  • Jednodušší práci s funkčními moduly – kalendář, aktuality, diskuse, vyhledávání…
  • A navíc rozesíláme nejen pravidelný newsletter aktualit, ale také tzv. tematický newsletter, který upozorňuje na významné články v našich tištěných časopisech.

Pojďte si vyzkoušet: online.rizeniskoly.cz