Pozvánka na III. mezinárodní konferenci zaměřenou na podporu výuky dalších cizích jazyků

Vydáno: 1 minuta čtení

Dne 23. září 2014 pořádají Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a Národní institut pro další vzdělávání ve spolupráci s Generálním ředitelstvím pro překlady Evropské komise a zahraničními kulturními instituty (Goethe Institut, Institut Français, Österreiches Kulturforum, British Council) již 3. mezinárodní konferenci k podpoře vícejazyčnosti a výuky cizích jazyků v českých školách. Konference nabízí široký pohled na tuto problematiku tak, jak ji reflektuje současná škola i zájmy a potřeby pedagogů a žáků/studentů s ohledem na jejich profesní a společenské uplatnění.  Na konferenci vystoupí čeští a zahraniční odborníci, např. z USA, Belgie, Německa, Francie, Rakouska a Slovenska.

Bližší informace a možnost přihlášení – viz příloha: NIDV_Konference CJ_23 9 2014.pdf