Jaký LEADER chcete být?

Vydáno: 1 minuta čtení

Jaký leader chcete být? je knihou, která je výsledkem dlouholetých zkušeností, cílevědomosti a pokory jejího autora, Jana Vody. Spolupráce s panem ředitelem, který má pro svoji školu jasnou vizi a začíná vlastní sebereflexí, je ta nejideálnější, jakou si můžete představit.

Kniha dozrávala několik let a poskytuje komplexní pohled na problémy dnešních leaderů v turbulentní době. V čase, který dává velký prostor změnám, autor kombinuje ověřené vědecké přístupy s příklady z praxe, doprovázené konkrétními akcemi pro každého čtenáře, který se chce cíleně zlepšovat na své cestě k úspěšnému leadershipu. Kniha nepatří jen do školského regálu, je zdrojem inspirace pro všechny manažery, kteří chtějí zjistit, jaké hodnoty jsou pro ně při vedení lidí zásadní.

Kniha bude slavnostně pokřtěna na konferenci Škola jako místo setkávání, kde se také můžete setkat s jejím autorem, přednášejícím v sekci Pedagogický leader.

Jan Voda je naším stálým autorem a s jeho články se můžete setkat v časopise Řízení školy

Knihu je možné zakoupit na našem eshopu.

Zdroj: Redakce Řízení školy