Bezplatný internet pro vaše žáky z potřebných domácností

Vydáno: 1 minuta čtení

Díky spolupráci s Vodafone můžeme na 6 měsíců BEZPLATNĚ připojit k internetu až 1500 potřebných domácností - mezi nimi by mohli být i žáci z Vaší školy.

Bezplatné datové připojení na 6 měsíců je včetně instalace a modemu, jedná se o pevný internet, vázaný na konkrétní adresu, a tedy o stabilní a rychlé připojení.

Víte-li o žácích, kteří mají s připojením k internetu problémy, máte možnost propojit se s místně působící sociální organizací, která ve vaší lokalitě zabezpečuje podporu znevýhodněných rodin. Bylo by dobré, aby tuto situaci řešila sociální organizace společně se školou a danou rodinou. Rodiny častokrát potřebují pomoc i v dalších oblastech, nejen v otázce připojení k internetu. Přehled spolupracujících neziskových organizací, sociálních služeb najdete zde.

Nepovedlo-li se Vám i přes snahu spojit se s místní sociální organizací, obraťte se, prosím, na nás pro individualizované řešení.

Zdroj: Učíme se online