Podpořené projekty pro skvělou budoucnost Česka

Vydáno: 1 minuta čtení

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy jako Řídicí orgán Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV) představuje kampaň „Podpořené projekty pro skvělou budoucnost Česka“, která má za cíl ukázat veřejnosti, jak široká škála projektů byla v období 2014 – 2020 podpořena. V rámci kampaně bude prostřednictvím 14 videí představeno 14 projektů ze všech krajů ČR, od regionálního školství až po excelentní výzkum a vývoj.

Jednotlivá videa zavedou diváka například do školy demokratického občanství, představí výzkum biodiverzity ryb a akvakultur, nanorobotů nebo zdravého stárnutí. Poukáží na podporu vzdělávání na všech úrovních, na význam inkluze a v neposlední řadě nastíní přínos takzvaných projektů šablon.

Videa a informace o podpořených projektech v krajích ČR jsou k dispozici na nově spuštěné mikrostránce: ProjektyProBudoucnost.msmt.cz.

Zdroj: https://www.msmt.cz/serie-videi-op-vvv-predstavi-podporene-projekty-pro-skvelou