Dyslexie a osvojování cizího jazyka

Vydáno: 1 minuta čtení

Webinář plný příkladů z praxe s doc. PaedDr. Olgou Zelinkovou, CSc.

• 17:00 - 18:30; 4. 10. 2021
  • Prodejní cena: 250 Kč - nakupujte zde

Přednášející se zaměří na specifika dyslexie a na to, jak tato porucha (celoživotně) ovlivňuje učení se cizímu jazyku. Ukáže, jakou roli může sehrát učitel cizího jazyka, jaké možnosti při pedagogické diagnostice a intervenci má, jaké metody práce a individualizace může využít ve výuce děti s dyslexií.
Více informací
Přednášející: doc. PaedDr. Olga Zelinkova, CSc. - docentka v oboru speciální pedagogika. Zabývá se diagnostikou a reedukací poruch učení od předškolního věku do dospělosti, poruchami chování, školní zralostí. Je autorkou řady monografií týkajících se nejen poruch učení. Zabývá se poradenskou činností, působí jako lektorka vzdělávacích kurzů pro učitele.

Poté, co obdržíme objednávku, Vám na uvedenou mailovou adresu zašleme fakturu a po jejím uhrazení Vám bude zaslán odkaz s internetovou adresou, kde se bude webinář konat. Během přednášky i po ní bude dostatečný prostor pro kladení dotazů.

Zdroj: http://www.pasparta.cz/