Vyzkoušejte si Akademii podnikání České spořitelny

Vydáno: 2 minuty čtení

Není tajemstvím, že ne na každé střední škole je pozitivní přístup k výuce podnikavosti a podnikání, a právě Akademie podnikání může být jeden z nástrojů, který může pomoci začít změnu. Podnikavost není jen o podnikání ale také o kreativitě, schopnostech chopit se příležitosti a nebát se zkoušet nové věci.

A klidně i vícekrát a nenechat se odradit prvním neúspěchem. Akademie podnikání se zabývá teoretickou i praktickou stránkou podnikání a může sloužit jako podklady pro výuku pro pedagogy, může být součástí výuky, např vyplňování lean canvasu nebo podnikatelského plánu v hodinách nebo může být studentům nabídnuta jako příležitost se dovzdělat nebo si třeba pomocí absolvování Akademie zlepšit známku.

Co může škola, pedagog nebo student očekávat?

• Registrace je pro každého a zcela zdarma
  • Součástí registrace a emailové komunikace není žádná obchodní ani marketingová nabídka
  • Absolvování Akademie podnikání není podmíněno žádnou marketingovou nebo produktovou nabídkou
  • Po dohodě je možné zaslat krátký report aktivit žáků na platformě (body, doba trvání, vystudované moduly)

Proč Akademie podnikání?

E-learningová platforma nejen pro zájemce o drobné podnikání

• Vznikla na základě rozsáhlého discovery, díky kterému jsme identifikovali bariéry a demotivátory, které běžné lidi odrazují od podnikání.
  • Přebujelá byrokracie, strach z účetnictví a daní nebo neschopnost sestavit si funkční a srozumitelný byznysplán ve výsledku vedou k rozhodnutí mnohých nezačít podnikat.
  • Přehledný a motivační vzdělávací systém v celkové dotaci 10 hodin
  • Obsahuje více než 15 vzdělávacích modulů, které vás provedou tématy jako první praktické kroky k podnikání, jak oslovit zákazníka, obchodní model aneb na čem bude vaše podnikání vydělávat, právo a další.
  • Celým studiem vás provází podnikatelský plán, který průběžně vyplňujete a roste společně s vámi, navíc po skončení studia je vám k dispozici pro komunikaci s potenciálními zákazníky, obchodními partnery nebo investory.
  • Součástí jsou praktické nástroje, které mohou podnikatelský start výrazně ulehčit a zjednodušit.

Zdroj: https://akademie.csas.cz/, Pozvána Akademie podnikání České spořitelny