Školní výzva Běhu pro Paměť národa 2021

Vydáno: 1 minuta čtení

Chcete vaše žáky a studenty motivovat k pohybu? Chcete jim ukázat, že mohou běžet pro dobrou věc? Chcete zajímavý tip, jak propojit dějepis s tělocvikem? Přihlašte vaši školu do speciální školní výzvy Běhu Paměti národa a naběhejte společně co nejvíce kilometrů v období 1. – 23. 5. 2021!

Za každý uběhnutý kilometr věnují partneři projektu 1 Kč na natáčení pamětníků Paměti národa. Žáci a studenti doslova každým svým krokem přispějí k zachycení osudů dalších pamětníků. Všechny zúčastněné školy získají diplom a školy s největším počtem uběhnutých kilometrů také hodnotné pamětní mince.

Jak na to?

• jednoduše zaregistrujte vaši školu (účastnit se mohou všechny základní a střední školy a gymnázia z celé ČR)
  • každý žák nebo student po každém běhu zadá počet uběhnutých kilometrů do výsledkové aplikace
  • počet žáků není omezen, mohou běžet jednou nebo víckrát, a to kdekoliv
  • kilometry se nasčítávají za celé období 1. – 23. 5. 2021, průběžně uvidíte, kolik km již uběhla vaše škola i ty ostatní

Více informací a přihlašovací formulář zde: https://www.behpropametnaroda.cz/pro-skoly/

Zdroj: Post Bellum o. p. s.