Pozvánka na informační setkání a praktický workshop – Program prevence šikany KiVa

Vydáno: 1 minuta čtení

KiVa® setkání naživo – Jak se stát KiVa školou

Na setkání odhalíme, co stojí za úspěšností KiVa programu pro prevenci šikany. Probereme, co pro školu obnáší se do programu zapojit a jak na to. Ukážeme vám tištěné a elektronické materiály programu, vše si budete moci prohlédnout – KiVa manuály, prezentace, videa, online hry a další. Zájemce také zveme na praktický workshop, kde ukážeme konkrétní aktivity, se kterými pracují učitelé s žáky během preventivních KiVa lekcí. Během setkání bude prostor pro vaše dotazy a nasdílíme zkušenosti škol s implementací.

Setkání proběhne v úterý 4. 4. v Praze, v Kampusu Hybernská (Hybernská 4, Praha 1) – Didaktikon.

Je určeno pro zástupce základních škol – vedení škol, školní metodiky prevence, školní psychology i výchovné poradce.

Přihlašování probíhá na webových stránkách.

Zdroj: SCHOLA EMPIRICA