Podpora spolupráce pedagogů MŠ a 1. stupně ZŠ

Vydáno: 1 minuta čtení

Národní institut pro další vzdělávání, krajské pracoviště Jihlava, pořádá celostátní dvoudenní vzdělávací program „Podpora spolupráce pedagogů MŠ a 1. stupně ZŠ“. Program je určen pedagogům mateřských škol a 1. stupně základních škol. Je pojat jako komplex optimálních poznatků a reflexí k problematice provázanosti  MŠ a 1. stupně ZŠ tak, aby docházelo k funkční a efektivní kontinuitě preprimárního a primárního vzdělávání, věnuje se rozvoji pregramotnosti a gramotnosti dětí/žáků, pedagogické diagnostice (školní zralosti, odkladu školní docházky apod.).

Vzdělávací program je rozdělen do čtyř dílen, které jsou vedeny interaktivně. Každá dílna je v rozsahu čtyř vyučovacích hodin a účastníci absolvují všechny dílny (celkový počet je 16 vyučovacích hodin). Program je podpořen rezortním úkolem MŠMT.

Akce proběhne 17. až 18. června 2014 v prostorách Střední školy obchodu a služeb, Karolíny Světlé 2 v Jihlavě.

Pro více informací o akci a registraci  kontaktujte pí Zuzanu Prokšovou (proksova@nidv.cz, tel.: 567 571 839, mob.: 775 571 628)