Konkurzy na ředitele škol

Vydáno: 2 minuty čtení

Zvyšování kvality vzdělávání, manažerský pohled či pedagogický lídr? Jak se prosadit v roce 2024?

Přehlednou tabulku aktuálně vyhlášených výběrových řízení na pracovní místa ředitelek / ředitelů škol a školských zařízení zřizovaných veřejnými zřizovateli v celé ČR najdete na webu edu.cz. Otevřená konkurzní řízení najdete také na EDUjob.cz. Hledáte učitele? Chybí vám školní psycholog či speciální pedagog? Podívejte se na všechny pracovní pozice na edujob.cz.

• Metodicko-výkladovou příručku k problematice konkursních řízení si můžete stáhnout na webu msmt.cz.
  • Průvodce pro zřizovatele, tvz. Kápézetku doporučujeme přečíst i nastávajícím ředitelům. Najdete ji na eduin.cz.
  • Zpráva ČŠI ČR ke stažení na csicr.cz komentuje zejména důvody vyhlášení konkurzů, charakteristiky uchazečů, vlastní průběh konkurzů a jejich výsledky.

Stojí za přečtení

Na Řízení školy najdete nejen legislativu ale také mnoho cenných rad, a osvědčených postupů.

Jak se stát silnějším a sebevědomějším lederem? Rozviňtet své vlastní vedení s knihou Jaký LEADER chcete být?

Zdroj: Řízení školy