Jak na učení (se) s umělou inteligencí?

Vydáno: 2 minuty čtení

Přijďte si užít den plný inspirace, odborných přednášek od špiček v oboru, praktických workshopů a setkání se zajímavými lidmi v krásném prostředí pražského hubu Opero.  V rámci programu je zahrnut i celodenní catering. Již v sobotu 4. 11. 2023!

Přednášky a workshopy jsou určené rodičům, vyučujícím, odbornicím a odborníkům i všem, kteří se chtějí inspirovat a naučit, jak efektivně využít AI a připravit (nejen) mladé generace na budoucnost.

Vstupenky si můžete zakoupit na GoOut.net

Podrobný program na Lamaday.ai

Přednášející

• Petr Koubský - Novinář, redaktor Deníku N pro vědu a techniku
  • Marv Shamma - Zakladatel školy Flow, podnikatel v technologických oborech, uznávaný mentor, kouč.
  • Petra Dolejšová - Advokátka se specializací na právo v oblasti e-commerce, marketingu, ochranu osobních údajů a značky.
  • David Grudl - Programátor, publicista a školitel. Věnuje se popularizaci umělé inteligence a tvoří web www.umeligence.cz.
  • Helena FlámováJazyková mentorka a online lektorka. Školí jazykové lektory a ráda využívá digi aplikace vč. AI.
  • Ondřej Hrách - Působil jako lingvista pro konverzační AI (Alquist, PromethistAI). Aktuálně spolu-řídí úspěšný neziskový spolek Aignos zaměřený na vzdělávání o AI.
  • Kateřina Švidrnochová - Designérka vzdělávací procesů a lektorka digitálních dovedností.
  • Pavel Hodál - Učí žáky. Školí učitele jak využít technologie ve výuce. Organizuje živé streamy a konference nejen o AI. Miluje Indii a jezdí tam už 28 let.

Workshopy

• AI prakticky -Kateřina Švidrnochová
  • Scénáře využití AI ve výuceOndřej Hrách
  • Jak na materiály pro výukuHelena Flámová