Seřadit podle::

Rubrika Wellbeing

Vztah, který chrání

Datum: Autor/autoři: Angelika Sbouli Vydání: 4/2021 Ročník: 2021

Jedním ze způsobů dobré adaptace může být tendence nezabývat se okolnostmi, jež nelze změnit. Jestliže své myšlenky směřuji k tomu, co změnit lze, vytvářím tak energii směřující k jednání, které se nám posléze vrátí zpět.

Psychický dopad distanční výuky na žáky a učitele

Datum: Autor/autoři: Galina Jarolímková Vydání: 4/2021 Ročník: 2021

Distanční výuka má mnoho výhod i nevýhod. Nechci se dlouze rozepisovat o jednotlivých důsledcích, chci se zaměřit na jednu oblast a tou je psychický dopad distanční výuky na žáky a jejich učitele. Bohužel vše souvisí se vším a není možné přístup a...

Sledujme, zda děti při distančním vzdělávání nestrádají

Datum: Autor/autoři: Klára Šimáčková-Laurenčíková , Anna Kubíčková Vydání: 4/2021 Ročník: 2021

Současná situace není jednoduchá pro nikoho z nás. Začínáme si uvědomovat, jak velký má na naše životy vliv vzdělávání a škola. A to ať už jsme v roli rodiče, učitele, dítěte, nebo jako zástupci široké veřejnosti.