Tady nám chutná

Možnost školního stravování, jeho kvalita a vůbec celková atmosféra školní jídelny se v současné době stává jedním z důležitých faktorů při výběru základní i střední školy. Pro většinu rodičů je možnost kvalitního oběda ve školní jídelně vítaným bonusem, a tak se čím dál více zajímají o to, zda se v jídelně poskytuje dietní stravování, zda se vaří z kvalitních surovin, a především zda dětem oběd chutná.

Tady nám chutná
Ilona
Kumžáková Richterová
referentka stravování, Magistrát hlavního města Prahy, odbor školství a mládeže
Úroveň školního stravování jde ruku v ruce s odborným vzděláváním pracovníků jídelen, s možností učit se novým technologiím, s ochotou zavádět nové receptury a samozřejmě také s jejich finančním ohodnocením...
Jednou z priorit odboru školství, mládeže a sportu MHMP je právě podpora školních jídelen při dalším vzdělávání. V loňském roce proběhl 1. ročník vzdělávacího programu MHMP "Tady nám chutná". Cílem programu bylo poskytnout pracovníkům školních jídelen možnost dalšího vzdělávání a tím zvýšit úroveň poskytovaných stravovacích služeb.
Komu byl program určen: