Václav
Trojan
Milí čtenáři,
dočetli jste naše druhé letní číslo. Ani já, ani nikdo z týmu, který ho připravoval, nemůže vidět vaše reakce. Zkusili jsme letos rozšířit ryze ředitelská témata o celkové pojetí potřeb pedagogických pracovníků a podpory, kterou potřebují či mohou potřebovat pro svoji práci.
Hodnocení časopisu je samozřejmě na vás. My jsme se snažili přinést mozaiku názorů, polemik či pohledů z různých stran, nemáme rádi černobílé vidění a soudy. Nechceme totiž přinášet jedno řešení a ukazovat jednu možnou cestu. V tak rozlehlém prostoru, jako je škola s pedagogickými pracovníky, by bylo až podezřelé, kdyby to někdo chtěl tvrdit (ač se vždy tací najdou...).
Poskytněte nám prosím zpětnou vazbu, redakční e-mail najdete v tiráži tohoto časopisu (rizeniskoly@wolterskluwer.cz) i v jeho i jeho online verzi. Nezbytně potřebujeme slyšet nebo číst vaše reakce, abychom věděli, kudy jít dál. Paní šéfredaktorka bude zcela jistě chtít brzy vidět koncepci příštího letního čísla.
Za celý tým děkuje a pohodové léto přeje
Václav Trojan