Okresní partnerství Tišnova a Šlapanic: výsledky uvidíme až za pár let, ale nejdůležitější je vůbec začít

Vydáno: 6 minut čtení

Okresní Partnerství pro vzdělávání 2030+ momentálně vznikají v sedmi krajích Česka. Jejich cílem je mimo jiné zlepšovat vzdělávací výsledky žáků a zvyšovat rovné šance. První memorandum o spolupráci bude podepsáno v Tišnově 7. září 2022 a stvrdí spolupráci obcí Tišnov a Šlapanice z okresu Brno-venkov. Koordinátory jsou Libuše Beranová (LB), vedoucí projektu MAP Tišnov, a Jiří Hrubý (JH), vedoucí MAP Šlapanice.

Lucie
Kocurová
redaktorka magazínu Eduzín a spolupracovnice redakce Řízení školy.
Co je to Okresní Partnerství pro vzdělávání 2030+ ? Jaké změny má přinést?
LB: Na začátek je nutné říct, že se nejedná o nějaký nový projekt nebo novou iniciativu. Okresní