Jak si počínat s péčí řádného hospodáře a nenaletět ve veřejných zakázkách aneb Dokážu nakoupit vše potřebné ke své spokojenosti?

Znáte aktuální situaci ve výběrových řízeních na dodávku vybavení škol? Patříte k zadavatelům výběrových řízení? Jste spokojeni s tím, co vysoutěžíte? Přemýšlíte, jak být v této oblasti efektivnější?

Ing.
Libor
Kožoušek
jednatel společnosti VMS VISION, tradičního výrobce školních tabulí
Tento článek není pro každého. Následující řádky jsou určeny pro lidi, kteří se nebojí překážek a svoji práci berou jako poslání a službu ostatním. Pro lidi, kteří chtějí ve své škole spokojené učitele a žáky. Pro lidi, kteří nelitují své energie a času, aby věci posouvali směrem, který považují za správný.
Asi jste zaznamenali, že v poslední době se do výběrových řízení na dodávky vybavení škol hlásí daleko větší počet uchazečů. Může to vypadat jako výhoda. Větší konkurence může znamenat nižší soutěžní cenu a úsporu finančních prostředků. Může však přinést i