Interaktivní mapy vtáhnou děti do výuky aneb Škola hrou ve 21. století

Předávání informací ve smysluplné a srozumitelné formě vyžaduje v dnešní době mnoho úsilí. Zvláště v případě, že se snažíme předat je nejmladší generaci. Jak důležitou roli zde hrají učitelé, není třeba rozvádět. Jaká je však role moderních technologií, zvláště ve vztahu k žákům, kteří takřka od kolébky vyrostli s mobily či tablety v rukou? Nová česká platforma přináší užitečné řešení s využitím interaktivních map.

Pro generaci narozenou po roce 2000 je digitální svět tím nejpřirozenějším prostředním, jehož součástí je i Mapotic. Vedle zábavnějšího výkladu vlastní látky rozšiřuje práce s mapami i praktické dovednosti a děti přitom využijí to, co opravdu milují – mobilní telefony, tablety a počítače.