EDUin - Pomáháme lidem, aby porozuměli světu vzdělávání

Co vlastně dělá nezisková organizace, která letos oslavila jedenácté narozeniny?

Posláním EDUinu je dlouhodobě a systematicky informovat veřejnost a média o proměnách světa vzdělávání a vzdělávací politiky, propojovat odbornou a širokou veřejnost a kultivovat debatu o těchto tématech ve veřejném prostoru. V EDUinu věříme, že je důležité, aby existovala organizace, která se systematicky věnuje propagaci vzdělávání a nabízí veřejnosti srozumitelný přehled o všem, co se v této oblasti děje. A snažíme se o to několika cestami.
EDUin – Pomáháme lidem, aby porozuměli světu vzdělávání
Vzdělávací politika pod lupou
Sledujeme a komentujeme vzdělávací politiku a vývoj vzdělávání v České republice, ale i ve světě. Chceme, aby seo vzdělávání mluvilo všude tam, kde je to potřebné a důležité – ať už je to ve škole nebo i po škole, doma mezi rodiči (prarodiči) a dětmi, na obecním zastupitelstvu a v parlamentu nebo v českých médiích a na sociálních sítích.