Díky ní škola šlape jako hodinky

Hana Flenerová pracuje jako zástupkyně ředitelky ZŠ Rokycanova v Sokolově už třiadvacet let. Paní ředitelka – která je její bývalou žákyní – říká, že na ní už jako dítě obdivovala, že je férová a spravedlivá a na každého si najde čas. Díky ní vše šlape jako hodinky a ve škole panuje dobrá atmosféra. Nejen za to získala v anketě Zlatá karabina ocenění za mimořádný počin.

Co říkáte na své ocenění v anketě Zlatá karabina?

Na odbornou konferenci „Zástupce ředitele v hlavní roli“ jsem odjíždělas tím, že se dozvím novinky, které využiji ve své práci. To, že se v rámci této konference vyhlašují vítězové ankety Zlatá karabina, jsem vůbec netušila. Byla jsem dokonale zaskočena, když jsem byla pozvána na pódium, kde jsem si cenu za mimořádný počin převzala. Byla jsem zároveň dojatá. Paní ře