Zapojte se do Evropského týdne odborných dovedností

Vydáno: 1 minuta čtení

Letos již po páté vyhlásila Evropská komise osvětovou kampaň na podporu odborného vzdělávání a přípravy – Evropský týden odborných dovedností.

Školy, firmy, hospodářské komory, oborové asociace, úřady práce a další instituce se mohou aktivně zapojit a zorganizovat akci, během které představí přínosy odborného vzdělávání pro jednotlivce i pro společnost.

Akce se mohou konat kdykoliv do konce roku, ale hlavní pozornost bude směrovat k týdnu od 9. do 13. listopadu.

Hlavní témata letošního ročníku jsou:

• Zelená dohoda pro Evropu
  • Evropa připravená na digitální věk

V České republice koordinuje tuto kampaň Dům zahraniční spolupráce, který při této příležitosti spustil mikrosajtu www.objevsvujtalent.cz. Pro české pořadatele připravil také speciální výzvu.

Všichni, kteří registrují svou akci do 30. září do online mapy na stránkách www.objevsvujtalent.cz, obdrží balíček promo předmětů a mají šanci získat finance na realizaci svojí akce.

Zdroj: DZS