Vyhlášení dotačního programu MŠMT – Podpora soutěží a přehlídek v zájmovém vzdělávání pro školní rok 2013/2014

Vydáno: 1 minuta čtení

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlásilo dne 1. dubna 2013 dotační program pro podporu soutěží a přehlídek, které budou organizovány ve školním roce 2013/2014.

S úplným textem programu je možné se seznámit na adrese: www.msmt.cz/mladez/podpora-soutezi-a-prehlidek-v-zajmovem-vzdelavani.
Dotační program umožňuje organizátorům různých typů soutěží pořádaných v České republice požádat do 3. května 2013 o státní finanční podporu svých projektů. Program umožňuje také organizátorům soutěží získat finanční podporu na účast zástupců ČR na mezinárodních soutěží navazujících na soutěže, které jsou organizované v České republice a zveřejněné ve Věstníku MŠMT. Termín pro podání těchto žádostí je do 1. října 2013. Tento termín je nutné dodržet i u žádostí na podporu mezinárodních soutěží organizovaných v ČR. Současně dotační program umožňuje žadatelům podat projekt pouze k zveřejnění do seznamu soutěží, který je publikován ve Věstníku MŠMT.

Upozornění!
V letošním roce musí žadatelé podávat projekty prostřednictvím elektronického systému, který je k dispozici na adrese: souteze.msmt.cz/.

Jako podporu pro uživatele elektronického systému pořádá MŠMT semináře, které se konají v Praze a Brně. Více informací o seminářích najdete na: www.msmt.cz/mladez/pozvanka-na-seminar-vkladani-zadosti-do-dotacniho-programu-1