Uzávěrka III. ročníku národní soutěže DOMINO ČR se blíží

Vydáno: 1 minuta čtení

Jako v minulých letech je cílem této soutěže podpořit aktivitu učitelů v tvorbě digitálních výukových materiálů i zájem škol o inovaci vyučovacího procesu. Zúčastnit se jí mohou pedagogičtí pracovníci škol a školských zařízení na území České republiky.

Přihlášené soutěžní práce by měly prioritně podporovat metodickou stránku výuky a zahrnovat látku v rozsahu jedné hodiny či jednoho tematického celku. V rámci prezentace je třeba prokázat, jak lze tento výukový objekt prakticky ve výuce aplikovat. Upřednostněny budou takové materiály, které umožňují využití jak na interaktivní tabuli, tak na tabletu či smartphonu. I v letošním roce se dostávají do základních a středních škol významné finanční prostředky v rámci "šablon" EU peníze školám.

Uzávěrka pro podání přihlášek je 15. října 2013, zemská semifinálová kola v Olomouci a v Praze proběhnou 18. listopadu 2013 a finálové kolo se uskuteční opět na MŠMT 11. prosince 2013.

Podrobnosti k soutěži, informace o cenách a pravidlech najdete na domovské stránce: http://domino.nidv.cz.