Učitelské lázně aneb Jak se stát architektem školy

Vydáno: 2 minuty čtení

Kdo buduje prostor školy, její plány a hodnoty? Pro koho školu stavíme? Jak zajistit, aby se v ní cítil dobře učitel, žák, rodič i školník? Je učitel a žák jen role? Kdy se z nás stávají učitelé a z dětí žáci? Jak se nám ve škole žije? Jsou dětmi jenom žáci? Může se i Pažout stát architektem školy?

Vzdělávací program Varianty společnosti Člověk v tísni pořádá LETNÍ ŠKOLU PRO PEDAGOGY ZÁKLADNÍCH A STŘEDNÍCH ŠKOL

Termín: 23. – 25. 8. 2015

Místo konání:  Český ráj (Statek Ondříkovice)

Zveme vás na zážitkový pobyt, jehož cílem je především načerpat novou energii a inspiraci do dalšího školního roku. Dopřejte své hlavě i tělu odpočinek v Učitelských lázních! Tématem letošních lázní je „stavitel“ školy. Chceme prozkoumat školu a všechny, kterých se týká, zjistit, jak si školu představují, co potřebují a co je pro to třeba udělat.

Kapacita je 25 účastníků.

Zájemci o relaxaci v našich lázních přihlaste se nejpozději do 30. 6. 2015 zde.

Učitelské lázně budou finančně podpořeny Českou rozvojovou agenturou a Ministerstvem zahraničních věcí ČR v rámci Programu zahraniční rozvojové spolupráce ČR.
Účastníci přispívají částkou 1200,- Kč a hradí si dopravu na místo konání.

Přijeďte prozkoumat školu nejen svýma očima, ale i očima vašich žáků, jejich rodičů i široké veřejnosti…

Těšíme se na vás!

Člověk v tísni, o. p. s., vzdělávací program Varianty, Šafaříkova 24, 120 00 Praha 2, tel. +420 222 350 830, mail: klara.doudova@clovekvtisni.cz,

www.varianty.cz, www.clovekvtisni.cz