Testováním ke kvalitě vzdělávání?

Vydáno: 2 minuty čtení

Ukončení základní školy a přechod na střední školu, případně ukončení střední školy a přechod na vysokou školu je pro mnoho žáků spojeno s nutností absolvovat důležitý test, často to bývá i několik důležitých testů. O specifické roli testů v období přechodu mezi stupni vzdělávání budou hovořit hosté konference Testováním ke kvalitě vzdělávání? (TKKV), kterou v pátek 22. května 2015 v centru Prahy pořádá Fakulta sociálních věd UK a společnost Scio. Přednášet budou osobnosti ze školní praxe i z akademické sféry, vystoupí také zakladatel společnosti Scio a sítě ScioŠkol Ondřej Šteffl a zástupkyně slovenského Národního ústavu certifikovaných měření vzdělávání (NÚCEM).

Konference je vhodná pro pedagogickou veřejnost, vědecké pracovníky, státní správu i studenty vysokých škol. Více informací, včetně programu, lze nalézt na www.tkkv.cz. Poplatek za registraci činí 550 Kč, v ceně je zahrnuto i občerstvení a oběd formou studeného bufetu. Pro zajištění místa doporučujeme registraci co nejdříve, ideálně do 7. 5. 2015.

Kontakt:

Mgr. Jan Hučín, www.scio.cz, s.r.o.
e-mail: tkkv@scio.cz