Testováním ke kvalitě vzdělávání 2013?

Vydáno: 2 minuty čtení

Jedno plošné testování je v plném proudu, druhé se chystá. Obě vzbuzují hodně emocí a stojí nás stovky milionů. Nejenom kvůli nim bychom se měli ptát: Co jsme se z dosud realizovaných testování dozvěděli o našem vzdělávacím systému?

Ojedinělou možnost diskutovat tyto otázky v česko-slovenském kontextu poskytne konference Testováním ke kvalitě vzdělávání 2013, kterou pořádá společnost Scio ve spolupráci s Fakultou informatiky a statistiky VŠE a Národohospodářskou fakultou VŠE. Konference je určena všem zájemcům o zvyšování kvality testování a o možnosti využívání výsledků testování v širších souvislostech.

Místo konání: Vysoká škola ekonomická v Praze

Datum konání: 5. června 2013

Termín registrace: 20. května 2013

V prvním bloku nazvaném představí ředitelé institucí zajišťujících maturitních zkoušku z obou států data o vzdělávacích systémech v ČR a na Slovensku, se kterými dosud širší odborná veřejnost nebyla seznámena. Ve druhém bloku bude příležitost seznámit se s výsledky standardizovaných šetření, které byly realizovány ve vysokoškolském prostředí a těmi, které jsou součástí mezinárodních výzkumů. Poslední blok představí výsledky šetření, které realizovaly soukromé společnosti.

Všechny potřebné informace včetně možnosti registrace, termínů, poplatků apod. jsou k dispozici na oficiálních webových stránkách konference www.tkkv.cz. V případě vyčerpání kapacity sálu budou přihlášky posuzovány podle dřívějšího data doručení.

Účastnický poplatek je 600 Kč, pokrývá konferenční balíček, občerstvení včetně oběda a vydání elektronické verze sborníku. Informace o předchozím ročníku můžete nalézt zde.