Práce s předsudky na českých školách

Vydáno: 1 minuta čtení

Cílem semináře je připravit účastníky na práci s předsudky v české škole. V průběhu semináře se seznámí s různými možnostmi práce s předsudky a budou jim představeny různé metody, aktivity a techniky. Účastníci budou mít možnost sdílet a reflektovat vlastní zkušenost s utvářením identity a kulturního zázemí. Seznámí se s vědomou prací s předsudky ve výuce a při rozvoji klimatu školy. Osvojí si základní principy inkluzivního vzdělání.

Workshop je otevřen učitelům ZŠ a SŠ, budoucím učitelům a pracovníkům neziskových organizací, kapacita je 25 účastníků. Kurz je akreditován MŠMT a účastníci po absolvování celého semináře získají certifikát. Účastníci si hradí pouze náklady na dopravu. Stravování a ubytování pro mimopražské zajišťuje pořadatel.

2.–3. 11. 2015 v Praze (místo upřesníme)od 9.00 do 17.00 hodin

Přihlásit se můžete na stránkách Variant. Bližší informace získáte na adrese: blanka.zemanova@clovekvtisni.cz,

nebo na telefonních číslech: (+420) 222 350 805, (+420) 777 787 863.