Národní sportovní konferene 2017 - Vzdělávání a sport

Vydáno: 1 minuta čtení

Dovolte, abychom vás pozvali na Národní sportovní konferenci 2017 Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, kde budou prezentovány odborné příspěvky v oblastech školního a univerzitního sportu, vzdělávání odborníků ve sportu a výzkumu ve sportu. Předpokládáme, že se na konferenci setkají výsledky teoretických poznatků ze sportovního výzkumu s praktickým využitím sportovního prostředí, že konference přispěje k dialogu  školního, sportovního a státního sektoru  a její výstupy budou přínosné i využitelné napříč všemi oblastmi sportu. Přijměte naše pozvání k účasti na konferenci a přispějte k počátečnímu společnému dialogu v prostředí sportu a souvisejících oblastí.

Řízení školy onlineDatum konání: 4. května 2017

Místo: Lékařská fakulta Masarykovy univerzity v Brně, přednáškový sál č. A22

GPS Souřadnice - mapa49°10'37.5"N 16°34'12.9"E

Pozvánka ve formátu vCard a iCard zdeNÁRODNÍ SPORTOVNÍ KONFERENCE 2017 VZDĚLÁVÁNÍ A SPORT.zip, soubor typu zip, (13,1 kB)