Jarmark finančního vzdělávání

Vydáno: 1 minuta čtení

Česká bankovní asociace si Vás dovoluje pozvat na Jarmark finančního vzdělávání, který se uskuteční ve čtvrtek 12. března od 14.00 do 18.00 hod. v podkrovních prostorách Malostranského gymnázia, Josefská 7, Praha 1.

Naším cílem je umožnit pedagogům seznámit se s aktuální nabídkou v oblasti finančního vzdělávání, a to včetně možnosti vyzkoušet některé výukové pomůcky. Oslovili jsme proto poskytovatele služeb a pomůcek zaměřených na výuku finanční gramotnosti, konkrétně organizátory a lektory seminářů a školení pro učitele, výukových hodin a prezentací pro žáky základních škol a také autory metodických a výukových listů, knih a her, kteří budou sami prezentovat své nabídky. Pedagogové mohou této příležitosti využít k získání lepšího přehledu, konzultaci konkrétních odborných otázek, anebo jen rozšíření svých osobních zkušeností.

VSTUP VOLNÝ pro všechny zájemce. Z organizačních důvodů uvítáme, pokud nám účast potvrdíte na e-mailovou adresu: vystavel@czech-ba.cz