Jak na digitální kompetence na ZŠ? Sledujte živou debatu u Kulatého stolu

Vydáno: 1 minuta čtení

Sledujte a ptejte se v živé online debatě  těch, kteří už začali. Tentokrát jsme pozvali zástupkyni ředitelky ZŠ Okružní z Mostu Michaelu Šicovou, která je zároveň aprobovanou učitelkou českého jazyka a výtvarné výchovy, pedagožky Annu Ritzovou ze ZŠ generála Z. Škarvady v Ostravě-Porubě a Hanu Zbořilovou z Reálného gymnázia a ZŠ Prostějov.

Jak v těchto školách šli na digitální kompetence? Jak o nich přemýšlelo vedení a učitelé ve sborovnách? Jak uvažovali o digitálních pomůckách? Čím začali?  Co se jim osvědčilo a co se naopak nepovedlo podle očekávání?

K diskutujícím se připojí Eva Fanfulová, garantka rozvoje digitálních kompetencí v podpoře škol při „malých“ revizích RVP ZV v Národním pedagogickém institutu ČR. Moderuje opět Josef Dašek.

Kulatý stůl „ Jak na digitální kompetence?“ se koná 29. září 2022 od 15 hodin

Stream přes platformu Youtube