II. Mezinárodní vědecká konferenci školského managementu

Vydáno: 2 minuty čtení

Vážené kolegyně / Vážení kolegové,

jménem vedoucího katedry Centrum školského managementu PedF UK v Praze PhDr. Václava Trojana, Ph.D. Vás zvu na II. Mezinárodní vědeckou konferenci školského managementu, která se bude konat 13. června 2013 od 09.00 do 17.00 hodin na naší katedře, Myslíkova 7, 110 00 Praha 1. Mottem konference je otázka Čím přispěje školský management, když celé Česko mluví o vzdělávání?

Naším cílem je opět realizovat setkání odborníků z České a Slovenské republiky i z dalších zemí, kteří se zabývají problematikou vzdělávání řídících pracovníků ve školství na všech úrovních, stejně tak setkání odborníků pohybujících se mimo resort školství.

Naše konference bude sloužit k výměně informací, poznatků a nápadů, stejně jako reflexi stávajícího stavu našeho oboru. Bude vyvrcholením dalšího cyklu kulatých stolů a odborného vývoje našeho pracoviště. Pevně věříme, že touto akcí bude dále vytvářet komunikační a reflektivní platforma pro odborníky různých názorů.

Přihlášku a další informace naleznete na našich webových stránkách - http://www.csm-praha.cz/cs/ii-rocnik-13-06-2013/

Budeme se těšit na společné setkání

Mgr. Jitka Jackuláková
Centrum školského managementu