Férová škola

Vydáno: 1 minuta čtení

Všechna školení Férové školy jsou akreditována Ministerstvem školství v rámci systému Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP) jako vzdělávací program MSMT-18402/2017. Nachystali jsme pro vás AKCI, každý další účastník z jedné školy má SLEVU ze školení 25 %.

• Máme akreditované semináře a informace “Jak na to?” předáváme formou interaktivního školení. Vycházíme z naší filozofie, že jen v bezpečném klimatu školy a tříd se děti mohou naplno rozvíjet. A proto máme školení na téma šikany v kontextu inkluze, pomáháme učitelům nevyhořet, poradními kruhy posilujeme klima nejen ve třídách, ale i ve sborovnách. Řešíme také téma problémového chování žáků a také jak přistupovat k rodiči prudiči.
  • Nečekejte teorii, jde nám především o to, vám poskytnout praktické návody, jak řešit konkrétní situace. Školení je formou interaktivního školení, takže naše zkušené lektorky pracují s vašimi potřebami. Nabízíme dvě varianty školení:
  • naše lektorka může přijet za vámi do školy (přihláška zde)
  • nebo se můžete zúčastnit jako jednotlivec v rámci našich vypisovaných školení v Brně v Impact Hubu kalendář zde

Více informací se dozvíte v našem katalogu DVPP (ke stažení).

Zdroj: http://www.ferovaskola.cz/skoleni